Poiesz Jeugd Sponsoractie

Op maandag 13 februari is de Poiesz Jeugd Sponsoractie weer van start gegaan. Ook dit jaar doet onze vereniging weer mee! De actie loopt van 13 februari tot 10 april.
Hoe werkt het precies? Bij elke € 10,- aan boodschappen ontvangt u een sponsormunt. Maar daarnaast zijn er nog weekaanbiedingen waarbij 1 of 5 sponsormunten worden uitgegeven en elke week is er een spaarsprinter van 15 munten. Dit zijn speciale fruit of bakkerij producten. De sponsormunten ontvangt u na afrekenen van uw boodschappen. In de Poiesz Kollum staan 8 kokers, waarvan 1 van onze vereniging. Wij moedigen iedereen aan om boodschappen te doen bij de Poiesz en de Jeugd Sponsor Munten te deponeren in de koker van de Maartenruiters. Met al die mooie aanbiedingen betekent het euro’s voordeel voor u en winst voor onze vereniging! Hoe meer munten we verzamelen, des te hoger is het bedrag dat onze club aan het einde van de sponsoractie ontvangt.
Om de aanbiedingen te bekijken klik op: https://www.poiesz-supermarkten.nl/reclamefolder