Poiesz Jeugd Sponsoractie

De 17e Poiesz Jeugd Sponsoractie is vandaag van start gegaan. Onze vereniging doet daar ook weer aan mee. De actie loopt van 14 februari t/m 10 april 2022. Steun jij PSV de Maartenruiters ook door de munten van de Poiesz Jeugd Sponsor Actie te helpen sparen? Dat is winst voor ons en euro’s voordeel voor jou! Doe de Jeugd Sponsor Munten die je ontvangt bij je boodschappen in de koker van onze vereniging bij de Poiesz supermarkt aan de Mr Andreaestraat 12 A in Kollum (of in het doosje op de manege).
Kijk voor de aanbiedingen in de Poiesz folder:
https://www.poiesz-supermarkten.nl/reclamefolder
Elke week staan er mooie aanbiedingen in. Let vooral op de aanbiedingen waarbij extra spaarmunten te verkrijgen zijn. Zo is de Spaarsprinter goed voor 15 extra munten!
Help jij ook mee sparen?!